درباره ما

به فضای کاری ما خوش آمدید

گروه مهندسی رانتین از چهار سال پیش با تلاش و مساعدت همکاران من در قسمت های مختلف این سازمان بوجود آمده است. ما در این گروه ،تحقیقاتی مفصل طی چهار سال گذشته بر روی مشکل و ایرادات پکیج های دیواری انجام دادیم. 

ما که هستیم

ما گرو مهندسی رانتین افتخار این را داریم ،تا بتوانیم در زمینه تاسیسات مکانیکی ساختمان به شما مشاوره ارائه نماییم.

ماموریت ما

ماموریت اصلی گروه مهندسی رانتین ارتقای کیفیت و بهبود عملکرد پکیج های دیواری می باشد، چرا که با اشاعه این فرهنگ گام بزرگی برداشته و خواهیم توانست به آرزو قلبی خود برسیم و مصرف کنندگان محترم پکیج دیواری دیگر با مشکلات پکیج دیواری کمتر برخورد نمایند تا آسایش و آرامش بیشتری داشته باشند.

آنچه انجام می دهیم

ما همه‌ی تلاش مان را برای تمام مشتریان محترم خود انجام می دهیم ،تا شعاری را که همیشه سر لوحه‌ی خود قرار دادیم بر آورده نماییم.

داستان ما

من به عنوان مدیر گروه مهندسی رانتین سال 1353 در تبریز متولد شدم. تحصیلات ابتدایی و دبیرستان و دانشگاه را در همان تبریز به پایان رساندم. از رشته مهندسی مکانیک در دانشکده فنی دانشگاه تبریز به سال 1376 فارغ‌التحصیل شدم و از همان ابتدا به دلیل خصوصیات فردی شخصی کنجکاو و صنعتگر بودم که از سال 1380پروانه نظام مهندسی ساختمان را دریافت نمودم و در زمینه تاسیسات مکانیکی ساختمان فعالیتم را آغاز کردم. با توجه به اینکه استفاده از پکیج دیواری در سیستم گرمایشی طی سالهای اخیر نزد مصرف کنندگان افزایش چشمگیری داشته است و البته نباید از حق غافل شد که به هر حال پیشرفت های قابل توجهی در زمینه تکنولوژی پکیج‌های دیواری بوجود آمده است ،اما به دلیل مکانیزم های به کار رفته در پکیج دیواری یک سری ایرادهای ماهیتی همچنان پا بر جاست ،لذا جهت بهبود و ارتقای کیفیت پکیج ها از چهار سال قبل گروه مهندسی رانتین را راه اندازی نمودیم، تا بتوانیم تحقیق و بررسی بیشتری در مورد برطرف کردن ایرادهای ماهیتی پکیج دیواری انجام دهیم. که پس از سالها تحقیق موفق شدیم منبع MMPD را برای پکیج دیواری طراحی و تولید نماییم. این منبع بسیاری از مشکلات و ایرادهای رایج پکیج دیواری را برطرف می نماید. از شما خواننده محترم تقاضا دارم برای دریافت اطلاعات بیشتر به مقالاتی که در این سایت موجود می باشد، مراجعه فرمایید.

شعار گروه مهندسی رانتین: «شما با خرید از رانتین برای همیشه راحتین»

پروژه ها به پایان رسید
projects-icon.png
مشتریان خوشحال
heart-icon.png
K+
خطوط کد
code-lines-icon.png
جوایز
award-icon-free-img.png
Scroll to Top
اسکرول به بالا